O Nas

Zdobywamy i utrzymujemy Klientów jakością wody i obsługi, nie paragrafami w umowie!
Umowę na czas nieokreślony mogą Państwo wypowiedzieć w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

NASZ SYSTEM AQUAMO WYRÓŻNIA:

 • 10 LETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasza Firma istnieje na rynku sprzedaży wody i wynajmu Bezbutlowych Dystrybutorów Filtrujących POU od dziesieciu lat. Mamy wielu stałych i zadowolonych Klientów, dzieki którym stale doskonalimy naszą jakość obsługi.

 • KOMPLEKSOWA OFERTA
  Dostarczamy wodę źródlaną w systemie 5-cio galonowym z dystrybutorami, dystrybutory filtrujące podłączane bezpośrednio do sieci wodociągowej – tzw. POU oraz wodę mineralną, gazowaną i niegazowaną w małych butelkach.
 • DBAŁOŚĆ O JAKOŚĆ NA KAŻDYM ETAPIE REALIZACJI USŁUGI
  Woda Źródło Żywiec pochodzi z Beskidu Żywieckiego, ze złóż o udokumentowanych zasobach, izolowanych geologicznie. Wyróżnia się pierwotną czystością mikrobiologiczną oraz naturalnym składem chemicznym.
 • BEZPŁATNE I ZAWSZE TERMINOWE DOSTAWY
  Dostawy realizujemy zawsze na czas w umówionym miejscu.
 • SERWIS W 24 H
  W przypadku awarii dostarczonego dystrybutora gwarantujemy jego wymianę w ciągu 24 godzin.
 • BEZPIECZNA I RZETELNA SANITYZACJA
  Przeprowadzamy ją w naszym serwisie na specjalnie przygotowanych do tego celu stanowiskach sanityzacyjnych. Na czas prac serwisowych zapewniamy dystrybutor zamienny.
 • DBAŁOŚĆ O KLIENTA
  Dzwoniąc do nas nie musisz pamiętać swojego numeru umowy ponieważ w naszym Biurze Obsługi Klienta rozmawiasz z Ludźmi a nie z numerami! Nasi konsultanci są zawsze do Twojej dyspozycji i chętnie pomogą Ci w rozwiązaniu Twojego problemu

Rozpoczynając współpracę z naszą firmą zyskujesz pewnego i kompetentnego partnera, który z najwyższą dbałością i starannością zajmie się wywiązywaniem z zawartej umowy. 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!